هیچ کالایی در سبد خرید شما نیست!

Registration

ورود

موتور براشلس P80 120KV

دسترسی: موجود

با هماهنگی بخش های مختلف در صنعت پرنده های بی سرنشین، و با سرعت زیاد افزایش نیاز های کاربران، همیشه T-motor در پیشرفت و رقابت بسیار پیشرو و قوی بوده است، "امن ترین سیستم های نیروی محرکه" حالا با سری P موتورهای براشلس برای صنعت کشاورزی همراه با تراست قوی و بازدهی بالا زیر نظر سخت ترین آزمایش ها به بازار عرضه شده است. سریP توانایی کار در شرایط سخت محیطی با اطمینان و ماندگاری بالا را دارند.

بیش از 17 کیلوگرم تراست

وزن موتورها با بهینه سازی سیستم استاتور کاهش پیدا کرده در عین حالی که قدرت مکانیکی خود را حفظ کرده است. سیم پیچی دستی موتورها با دقت بالا تراست موتور را تا بیش از 17 کیلوگرم با بیش از 3300 وات افزایش داده است.

کم صدا، قابل اعتماد و کارا

پیکربندی 36N42P لرزش های موتور را برای جلوگیری از خرابی موتور بسیار کاهش داده و در مقایسه با موتورهای دیگر در حالت تراتل کامل بسیار نرم تر حرکت می کنند

مقاوم در برابر ضربه

طراحی بهینه ساختمان موتور همراه با دقت زیاد در تولید بخش مرکزی موتوربراشلس برای جلوگیری از تاثیرات فشار در تصادف ها و ضربه دیدن ها بر روی بدنه موتور انجام شده است.

ضد گرد و غبار، ضدآب

بستن تمام منافذ در ساخت موتور باعث شده تا موتور در مقابل آب و گرد و خاک مقاوم باشد

ضدخوردگی

این موتور و سیستم سیم پیچ آن به صورت ویژه با موادی پوشانده شده تا از اثرات منفی مواد ضد آفت و سم های کشاورزی جلوگیری کند.

 

تولید کننده T-MOTOR

No Review for "موتور براشلس P80 120KV"

برای نظر دادن به این محصول اولین باشید

نظر خودتان را بنویسید